Bana Bir Şeyhler Oluyor

在线观看Bana Bir Şeyhler Oluyor

★ 7.5 2003 151 分钟

Bana Bir Şeyhler Oluyor (2003) — 。在SET IPTV以4K Ultra HD在线观看Bana Bir Şeyhler Oluyor,无需下载,不卡顿。

Bana Bir Şeyhler Oluyor讲了什么?

“Anlatacaklarım var! Vaaz vermek değil niyetim, duyduğumu söylemek. Söylemeye değer şeyler duyuyorum zira. Belki hayatı daha yaşanır kılmak için ya da belki sade, ama sade anlatmak için... Sen anlat dedi Tanrı bana, anlaşılsın diye değil, hiçbir mükafat istemeden anlat... Çünkü bir mükafattır artık bir anlatıcıya doğru düzgün anlaşılmak! Sen anlat dedi... Sen sade anlat! Umudu hatırlatsın diye umutsuzluğu, çareye yol açsın diye çaresizliği anlat... Ders verme dedi kimseye, çünkü hoca denmez öğrenmesini bitirene. Çırakları olan bir çıraktır usta, olsa olsa... Sen anlat dedi bana Tanrı, sen sade anlat.... “ Yılmaz Erdoğan, “Bana Bir Şeyhler Oluyor” oyununun kahramanı Hilmi Duran’a söylettiği bu sözlerle, yazar olarak neden böyle bir oyun yazmak zorunda kaldığını açıklamakla kalmıyor, aynı zamanda kahramanının da kimliğini ele veriyor.

上映
2003-12-05
导演
Yılmaz Erdoğan
评分
★ 7.5 / 10

主要演员

  • Yılmaz Erdoğan
  • Demet Akbağ Dursun
  • Altan Erkekli Hilmi
  • Zerrin Sümer
  • Sinan Bengier
  • Binnur Kaya Kamile

如何在SET IPTV观看Bana Bir Şeyhler Oluyor

在SET IPTV观看Bana Bir Şeyhler Oluyor只需一分钟:开始免费试用,在电视、手机、Fire Stick 或浏览器上打开应用,点击播放——全部以4K Ultra HD呈现。

在 SET IPTV 以 4K 观看《Bana Bir Şeyhler Oluyor》——了解高级 IPTV 服务或比较IPTV 订阅套餐

立即开始观看Bana Bir Şeyhler Oluyor

不必等待上映日期——SET IPTV已提供Bana Bir Şeyhler Oluyor,以及直播电视、电影和剧集,随时以4K Ultra HD观看。

年度 · 2台设备

今晚即可畅享4K。

$79/年

  • 18,000+ 频道,4K UHD 画质
  • 130,000+ 电影与剧集
  • 支持所有设备
  • 即时激活
  • 30天退款保障
已有 28,400+ 位满意订阅者加入
  1. 01邮箱
  2. 02账户
  3. 03激活

60秒内完成注册。

完成后,登录信息将立即发送给您。