Agent Vinod

Дивитися Agent Vinod онлайн

★ 5.5 2012 157 хв БойовикПригодиТрилер

Agent Vinod (2012) — Бойовик, Пригоди, Трилер. Дивіться Agent Vinod онлайн на SET IPTV у 4K Ultra HD, без завантажень і без затримок.

Про що Agent Vinod?

Agent Vinod sets out on a secret mission to find the reason behind the death of Rajan, his colleague. Terror strikes when he unfolds an even bigger conspiracy.

Жанри
Бойовик, Пригоди, Трилер
Прем'єра
2012-03-23
Режисер
Sriram Raghavan
Рейтинг
★ 5.5 / 10

Головні ролі

  • Saif Ali Khan Agent Vinod
  • Kareena Kapoor Khan Iram Parveen Bilal / Dr. Ruby Mendes / Josie
  • Adil Hussain Colonel
  • Ravi Kishan Maj. Rajan
  • Prem Chopra David Kazaan
  • Ram Kapoor Abu Sayed Nazer

Як дивитися Agent Vinod на SET IPTV

Переглянути Agent Vinod на SET IPTV можна за хвилину: почніть безкоштовну пробу, відкрийте застосунок на ТВ, телефоні, Fire Stick або у браузері та натисніть відтворення — усе в 4K Ultra HD.

Дивіться Agent Vinod у 4K на SET IPTV — дізнайтеся про преміум IPTV сервіс або порівняйте тарифи IPTV.

Почніть дивитися Agent Vinod сьогодні

Не чекайте на дату виходу — SET IPTV вже має Agent Vinod, а також пряме ТВ, фільми та серіали, готові до перегляду у 4K Ultra HD.

Щорічно · 2 пристрої

Дивіться у 4K вже сьогодні ввечері.

$79/рік

  • 18 000+ прямих каналів у 4K UHD
  • 130 000+ фільмів і серіалів
  • Працює на будь-якому пристрої
  • Миттєва активація
  • 30-денна гарантія повернення коштів
Приєдналися 28 400+ задоволених підписників
  1. 01Email
  2. 02Акаунт
  3. 03Активація

Почніть за 60 секунд.

Ваші дані для входу надійдуть до вас, щойно ви завершите реєстрацію.