The Happy Prince

Vezi The Happy Prince online

★ 6.2 1974 25 min Film TVAnimaţie

The Happy Prince (1974) — Film TV, Animaţie. Vezi The Happy Prince online pe SET IPTV în 4K Ultra HD, fără descărcări și fără întreruperi.

Despre ce este The Happy Prince?

A royal statue makes friends with a small swallow.

Genuri
Film TV, Animaţie
Lansare
1974-12-02
Regizor
Michael Mills
Evaluare
★ 6.2 / 10

Distribuția principală

  • Christopher Plummer The Happy Prince (voice)
  • Glynis Johns Swallow (voice)
  • John Codner Additional Voices
  • Jill Frappier Additional Voices
  • Howard Ryshpan Additional Voices

Cum să vezi The Happy Prince pe SET IPTV

Vizionarea The Happy Prince pe SET IPTV durează un minut: începe o probă gratuită, deschide aplicația pe TV, telefon, Fire Stick sau browser și apasă play — totul în 4K Ultra HD.

Vezi The Happy Prince în 4K pe SET IPTV — descoperă serviciu IPTV premium sau compară planuri abonament IPTV.

Începe să vezi The Happy Prince astăzi

Nu aștepta data lansării — SET IPTV are deja The Happy Prince, plus TV live, filme și seriale gata de vizionat în 4K Ultra HD.

Anual · 2 dispozitive

Transmiteți în 4K în această seară.

$79/an

  • 18.000+ canale live în 4K UHD
  • 130.000+ filme și seriale
  • Funcționează pe orice dispozitiv
  • Activare instantanee
  • Garanție de returnare a banilor 30 de zile
Alăturați-se de 28.400+ abonați fericiți
  1. 01E-mail
  2. 02Cont
  3. 03Activează

Începeți în 60 de secunde.

Detaliile de autentificare ajung la dvs. imediat ce terminați.