RPG Real Estate

RPG Real Estate online kijken

★ 4.8 2022 1 Seizoenen AnimatieKomedieSci-Fi & Fantasy

RPG Real Estate (2022) — Animatie, Komedie, Sci-Fi & Fantasy. Kijk RPG Real Estate online op SET IPTV in 4K Ultra HD, zonder downloads en zonder buffering.

Waar gaat RPG Real Estate over?

The story begins 15 years after the demon king was defeated and the world has become peaceful. Kotone, who graduated from school and became a magician, inquired the kingdom-affiliated RPG Real Estate in order to find a new home. In reality, RPG Real Estate was Kotone's place of employment, and together with Fa, a demi-human, the priest Rufuria, and the soldier Rakira, they help support the searches of new homes for the customers with various circumstances.

Nieuwste aflevering

S1 · Aflevering 12 — Thanks, Everyone! RPG Real Estate's New Journey Begins! · 2022-06-22

Under the control of a mysterious magic, Fa, in her dragon form, strikes Kotone. The impact appears to be fatal.

Genres
Animatie, Komedie, Sci-Fi & Fantasy
Eerste uitzending
2022-04-06
Beoordeling
★ 4.8 / 10

Hoofdrolspelers

  • Honoka Inoue Kotone Kazairo (voice)
  • Hina Kino Fa (voice)
  • Natsumi Kawaida Rufuria (voice)
  • Manaka Iwami Rakira (voice)
  • Yoko Hikasa Satona (voice)
  • Minami Takahashi Seira (voice)

Hoe RPG Real Estate te kijken op SET IPTV

RPG Real Estate kijken op SET IPTV kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Bekijk RPG Real Estate in 4K bij SET IPTV — ontdek premium IPTV dienst of vergelijk IPTV abonnementen.

Begin vandaag met RPG Real Estate kijken

Wacht niet op de releasedatum — SET IPTV heeft RPG Real Estate al, plus live-tv, films en series klaar om te kijken in 4K Ultra HD.

Jaarlijks · 2 apparaten

Stream vanavond in 4K.

$79/jaar

  • 18.000+ live kanalen in 4K UHD
  • 130.000+ films en series
  • Werkt op elk apparaat
  • Directe activering
  • 30 dagen geld-terug-garantie
Aangesloten bij 28.400+ tevreden abonnees
  1. 01E-mail
  2. 02Account
  3. 03Activeren

Begin binnen 60 seconden.

Je inloggegevens bereiken je zodra je klaar bent.