Andi Mack

Andi Mack online kijken

★ 8.0 2017 3 Seizoenen KomedieFamilieDrama

Andi Mack (2017) — Komedie, Familie, Drama. Kijk Andi Mack online op SET IPTV in 4K Ultra HD, zonder downloads en zonder buffering.

Waar gaat Andi Mack over?

Andi is contemplative and artistic and sheltered by overprotective parents. But on the eve of her 13th birthday, Andi's free-spirited older sister Bex returns home with a revelation that changes everything and sends Andi on an uncharted course of self-discovery.

Nieuwste aflevering

S3 · Aflevering 20 — We Were Here · 2019-07-26

When Celia leaves town, Andi and Bex throw another party; Buffy and Cyrus share relationship woes; Andi shares a secret.

Genres
Komedie, Familie, Drama
Eerste uitzending
2017-04-07
Beoordeling
★ 8.0 / 10

Hoofdrolspelers

  • Peyton Elizabeth Lee Andi Mack
  • Joshua Rush Cyrus Goodman
  • Sofia Wylie Buffy Driscoll
  • Asher Angel Jonah Beck
  • Lauren Tom Celia Mack
  • Lilan Bowden Bex Mack

Hoe Andi Mack te kijken op SET IPTV

Andi Mack kijken op SET IPTV kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Bekijk Andi Mack in 4K bij SET IPTV — ontdek premium IPTV dienst of vergelijk IPTV abonnementen.

Begin vandaag met Andi Mack kijken

Wacht niet op de releasedatum — SET IPTV heeft Andi Mack al, plus live-tv, films en series klaar om te kijken in 4K Ultra HD.

Jaarlijks · 2 apparaten

Stream vanavond in 4K.

$79/jaar

  • 18.000+ live kanalen in 4K UHD
  • 130.000+ films en series
  • Werkt op elk apparaat
  • Directe activering
  • 30 dagen geld-terug-garantie
Aangesloten bij 28.400+ tevreden abonnees
  1. 01E-mail
  2. 02Account
  3. 03Activeren

Begin binnen 60 seconden.

Je inloggegevens bereiken je zodra je klaar bent.