Patrick Melrose

Patrick Melrose megtekintése online

★ 7.5 2018 1 Évadok Dráma

Patrick Melrose (2018) — Dráma. Nézd a(z) Patrick Melrose online a(z) SET IPTV oldalon 4K Ultra HD minőségben, letöltés és akadozás nélkül.

Előzetes megtekintése

Miről szól a(z) Patrick Melrose?

Készülj fel a brit felsőosztály alsó szintjére! A sorozat Patrick Melrose-t követi, aki nagy utat jár be a kiváltságos, de traumatikus gyermekkorától a 20-as éveinek súlyos kábítószerhasználati problémáiig, majd végül a felépülési

Legújabb epizód

É1 · Epizód 5 — At Last · 2018-06-09

London, 2005. Having always dreamed of being an orphan, Patrick now has his wish at the age of 46. No longer with Mary, Patrick is clean and living alone in a grim bedsit.

Műfajok
Dráma
Első adás
2018-05-12
Értékelés
★ 7.5 / 10

Főszereplők

  • Benedict Cumberbatch Patrick Melrose
  • Jennifer Jason Leigh Eleanor Melrose
  • Hugo Weaving David Melrose
  • Sebastian Maltz Young Patrick Melrose
  • Jessica Raine Julia

Hogyan nézd a(z) Patrick Melrose a(z) SET IPTV oldalon

A(z) Patrick Melrose megnézése a(z) SET IPTV oldalon egy percet vesz igénybe: indíts ingyenes próbát, nyisd meg az appot a tévén, telefonon, Fire Sticken vagy böngészőben, és nyomd meg a lejátszást — mindezt 4K Ultra HD minőségben.

Nézd Patrick Melrose 4K-ban itt: SET IPTV — ismerd meg prémium IPTV szolgáltatás vagy hasonlítsd össze IPTV előfizetési csomagok.

Kezdd el nézni a(z) Patrick Melrose még ma

Ne várj a bemutató dátumára — a(z) SET IPTV már kínálja a(z) Patrick Melrose, valamint élő tévét, filmeket és sorozatokat 4K Ultra HD minőségben.

Éves · 2 eszköz

Streamelj 4K-ban ma este.

$79/év

  • 18 000+ élő csatorna 4K UHD minőségben
  • 130 000+ film és sorozat
  • Minden eszközön működik
  • Azonnali aktiválás
  • 30 napos pénzvisszafizetési garancia
28 400+ elégedett előfizető csatlakozott
  1. 01E-mail
  2. 02Fiók
  3. 03Aktiválás

Kezdjen el 60 másodperc alatt.

Bejelentkezési adatai a befejezés pillanatában megérkeznek Önhöz.