Walt Disney

Δείτε το Walt Disney online

★ 8.0 2015 1 Σεζόν Ντοκυμαντέρ

Walt Disney (2015) — Ντοκυμαντέρ. Δείτε το Walt Disney online στο SET IPTV σε 4K Ultra HD, χωρίς λήψεις και χωρίς διακοπές.

Περί τίνος είναι το Walt Disney;

Two-part documentary series about the life and legacy of Walt Disney, featuring archival footage only recently released from the Disney vaults, alongside scenes from some of his greatest films.

Τελευταίο επεισόδιο

S1 · Επεισόδιο 2 — Episode 2 · 2015-09-15

Part two explores Disney's later years as he makes films such as Cinderella and Mary Poppins, and realises his dream project, Disneyland.

Είδη
Ντοκυμαντέρ
Πρώτη προβολή
2015-09-14
Βαθμολογία
★ 8.0 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Rebecca Gethings Self - narrator
  • Richard Schickel Self
  • Don Hahn Self
  • Tom Sito Self
  • Steven Watts Self
  • Walt Disney self (archive)

Πώς να δείτε το Walt Disney στο SET IPTV

Το να δείτε το Walt Disney στο SET IPTV παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Δείτε Walt Disney σε 4K στο SET IPTV — δείτε premium υπηρεσία IPTV ή συγκρίνετε πακέτα συνδρομής IPTV.

Ξεκινήστε να βλέπετε το Walt Disney σήμερα

Μην περιμένετε την ημερομηνία κυκλοφορίας — το SET IPTV έχει ήδη το Walt Disney καθώς και ζωντανή TV, ταινίες και σειρές έτοιμες σε 4K Ultra HD.

Ετήσιο · 2 συσκευές

Streaming σε 4K απόψε.

$79/έτος

  • 18.000+ ζωντανά κανάλια σε 4K UHD
  • 130.000+ ταινίες & σειρές
  • Λειτουργεί σε κάθε συσκευή
  • Άμεση ενεργοποίηση
  • Εγγύηση επιστροφής χρημάτων 30 ημερών
Έχουν εγγραφεί 28.400+ ικανοποιημένοι συνδρομητές
  1. 01Email
  2. 02Λογαριασμός
  3. 03Ενεργοποίηση

Ξεκινήστε σε 60 δευτερόλεπτα.

Τα στοιχεία σύνδεσής σας φτάνουν σε εσάς τη στιγμή που τελειώσετε.