Swamp Thing

Δείτε το Swamp Thing online

★ 7.4 2019 1 Σεζόν ΜυστηρίουΕπ. Φαντασία - ΦαντασίαςΔράμα

Swamp Thing (2019) — Μυστηρίου, Επ. Φαντασία - Φαντασίας, Δράμα. Δείτε το Swamp Thing online στο SET IPTV σε 4K Ultra HD, χωρίς λήψεις και χωρίς διακοπές.

Δείτε το τρέιλερ

Περί τίνος είναι το Swamp Thing;

Όταν η ερευνήτρια του CDC, Αbby Arcaane, θα επιστρέψει στο πατρικό της σπίτι στην Houma της Louisiana, για να ερευνήσει ένα θανατηφόρο ιό που φαίνεται να δημιουργήθηκε μέσα σε βάλτο, θα αναπτύξει ένα απρόσμενο δεσμό με τον επιστήμονα Alec Holland, τον οποίο θα χάσει σε σύντομο χρονικό διάστημα. Με ισχυρές δυνάμεις να έρχονται στην Houma, με σκοπό να εκμεταλλευτούν τον βάλτο και τις μυστηριώδεις ιδιότητες του, η Abby θα ανακαλύψει ότι ο βάλτος κρύβει τρομακτικά αλλά και θαυμαστά μυστικά και ότι ο πιθανός της έρωτας ίσως να μην είναι νεκρός.

Τελευταίο επεισόδιο

S1 · Επεισόδιο 10 — Loose Ends · 2019-08-02

Still reeling from the revelation of the truth behind his existence, Swamp Thing goes on the offensive against Ellery's mercenary team hunting him; Abby comes up against Jason Woodrue, who has crossed the line to save his wife's life.

Είδη
Μυστηρίου, Επ. Φαντασία - Φαντασίας, Δράμα
Πρώτη προβολή
2019-05-31
Βαθμολογία
★ 7.4 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Crystal Reed Abby Arcane
  • Andy Bean Alec Holland
  • Will Patton Avery Sunderland
  • Virginia Madsen Maria Sunderland
  • Maria Sten Liz Tremayne
  • Derek Mears Swamp Thing

Πώς να δείτε το Swamp Thing στο SET IPTV

Το να δείτε το Swamp Thing στο SET IPTV παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Δείτε Swamp Thing σε 4K στο SET IPTV — δείτε premium υπηρεσία IPTV ή συγκρίνετε πακέτα συνδρομής IPTV.

Ξεκινήστε να βλέπετε το Swamp Thing σήμερα

Μην περιμένετε την ημερομηνία κυκλοφορίας — το SET IPTV έχει ήδη το Swamp Thing καθώς και ζωντανή TV, ταινίες και σειρές έτοιμες σε 4K Ultra HD.

Ετήσιο · 2 συσκευές

Streaming σε 4K απόψε.

$79/έτος

  • 18.000+ ζωντανά κανάλια σε 4K UHD
  • 130.000+ ταινίες & σειρές
  • Λειτουργεί σε κάθε συσκευή
  • Άμεση ενεργοποίηση
  • Εγγύηση επιστροφής χρημάτων 30 ημερών
Έχουν εγγραφεί 28.400+ ικανοποιημένοι συνδρομητές
  1. 01Email
  2. 02Λογαριασμός
  3. 03Ενεργοποίηση

Ξεκινήστε σε 60 δευτερόλεπτα.

Τα στοιχεία σύνδεσής σας φτάνουν σε εσάς τη στιγμή που τελειώσετε.