Da Boom Crew

Δείτε το Da Boom Crew online

★ 4.8 2004 1 Σεζόν Κινούμενα ΣχέδιαΠαιδικήΚωμωδία

Da Boom Crew (2004) — Κινούμενα Σχέδια, Παιδική, Κωμωδία. Δείτε το Da Boom Crew online στο SET IPTV σε 4K Ultra HD, χωρίς λήψεις και χωρίς διακοπές.

Περί τίνος είναι το Da Boom Crew;

Four foster kids create a video game about heroes going up against space alien terrorists. Then a portal appears and pulls them into a dimension which is really similar to their game. They live adventures in this parallel world, as they embark on a quest to find their missing video game cartridges and stop the sadistic extraterrestrial emperor Zorch from taking control of this intergalactic dimension.

Τελευταίο επεισόδιο

S1 · Επεισόδιο 5 — Wanted! · 2005-09-05

The Da Boom Crew are mistaken for the notorious "Grargon Gang."

Είδη
Κινούμενα Σχέδια, Παιδική, Κωμωδία
Πρώτη προβολή
2004-09-11
Βαθμολογία
★ 4.8 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Morris Day
  • Jerome Benton

Πώς να δείτε το Da Boom Crew στο SET IPTV

Το να δείτε το Da Boom Crew στο SET IPTV παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Δείτε Da Boom Crew σε 4K στο SET IPTV — δείτε premium υπηρεσία IPTV ή συγκρίνετε πακέτα συνδρομής IPTV.

Ξεκινήστε να βλέπετε το Da Boom Crew σήμερα

Μην περιμένετε την ημερομηνία κυκλοφορίας — το SET IPTV έχει ήδη το Da Boom Crew καθώς και ζωντανή TV, ταινίες και σειρές έτοιμες σε 4K Ultra HD.

Ετήσιο · 2 συσκευές

Streaming σε 4K απόψε.

$79/έτος

  • 18.000+ ζωντανά κανάλια σε 4K UHD
  • 130.000+ ταινίες & σειρές
  • Λειτουργεί σε κάθε συσκευή
  • Άμεση ενεργοποίηση
  • Εγγύηση επιστροφής χρημάτων 30 ημερών
Έχουν εγγραφεί 28.400+ ικανοποιημένοι συνδρομητές
  1. 01Email
  2. 02Λογαριασμός
  3. 03Ενεργοποίηση

Ξεκινήστε σε 60 δευτερόλεπτα.

Τα στοιχεία σύνδεσής σας φτάνουν σε εσάς τη στιγμή που τελειώσετε.