Yves Saint Laurent

Sledovat Yves Saint Laurent online

★ 6.6 2014 106 min Drama

Yves Saint Laurent (2014) — Drama. Sledujte Yves Saint Laurent online na SET IPTV v 4K Ultra HD, bez stahování a bez sekání.

Přehrát trailer

O čem je Yves Saint Laurent?

Originální, provokativní, výstřední, inspirativní. Plachý, samotářský, nevyrovnaný, uzavřený. To byl jeden z nejtalentovanějších návrhářů světa módy. To byl Yves Saint Laurent. Toto je jeho příběh... Yves Saint Laurent odchází jako sedmnáctiletý do Paříže a stává se spolupracovníkem Christi-ana Diora. Je považován za jednoho z nejlep-ších módních návrhářů své doby. V listopadu 1957 je ve věku pouhých 21 let požádán, aby dohlížel nad módním domem nedávno zesnulého Christiana Diora. Laurent se stává novým uměleckým ředitelem. Vzápětí představuje svou první módní kolekci haute couture, která se stává okamžitým hitem. Během módní přehlídky se seznamuje s Pierrem Bergém, svou budoucí láskou a životním i obchodním partnerem.

Žánry
Drama
Premiéra
2014-01-08
Režie
Jalil Lespert
Hodnocení
★ 6.6 / 10

Hlavní obsazení

  • Pierre Niney Yves Saint Laurent
  • Guillaume Gallienne Pierre Bergé
  • Nikolai Kinski Karl Lagerfeld
  • Charlotte Le Bon Victoire Doutreleau
  • Xavier Lafitte Jacques De Bascher
  • Laura Smet Loulou de la Falaise

Jak sledovat Yves Saint Laurent na SET IPTV

Sledovat Yves Saint Laurent na SET IPTV zabere minutu: spusťte bezplatnou zkušební verzi, otevřete aplikaci na TV, telefonu, Fire Sticku nebo v prohlížeči a stiskněte přehrát — vše v 4K Ultra HD.

Sledujte Yves Saint Laurent ve 4K na SET IPTV — prohlédněte si prémiová IPTV služba nebo porovnejte ceník IPTV.

Začněte sledovat Yves Saint Laurent ještě dnes

Nečekejte na datum premiéry — SET IPTV už má Yves Saint Laurent a k tomu živou TV, filmy a seriály připravené ke sledování v 4K Ultra HD.

Roční · 2 zařízení

Streamujte v 4K dnes večer.

$79/rok

  • 18 000+ živých kanálů v 4K UHD
  • 130 000+ filmů a seriálů
  • Funguje na každém zařízení
  • Okamžitá aktivace
  • 30denní záruka vrácení peněz
Připojilo se 28 400+ spokojených předplatitelů
  1. 01E-mail
  2. 02Účet
  3. 03Aktivovat

Začněte za 60 sekund.

Přihlašovací údaje vám dorazí v okamžiku, kdy dokončíte registraci.