Pogey Beach

Sledovat Pogey Beach online

★ 4.6 2019 94 min Komedie

Pogey Beach (2019) — Komedie. Sledujte Pogey Beach online na SET IPTV v 4K Ultra HD, bez stahování a bez sekání.

Přehrát trailer

O čem je Pogey Beach?

Bethany Lockwood, a naive nineteen year old, has just moved to Prince Edward Island when she catches the attention of Gary Gallant, the reigning ‘King of Pogey Beach’. Also vying for Bethany’s attention is Lyle Macdonald, a spiritual pogey bum and the nemesis of Gary Gallant. After Bethany gets a taste of working for cash under the table, she plans the ultimate job that goes horribly wrong. With everyone in pogey jail, can Gary and Lyle put aside their differences and save Pogey Beach?

Žánry
Komedie
Premiéra
2019-01-22
Režie
Jeremy Larter
Hodnocení
★ 4.6 / 10

Hlavní obsazení

  • Celia Owen Bethany Lockwood (as Celia Koughan)
  • Robbie Carruthers Gary Gallant
  • Ryan Cameron Lyle MacDonald
  • Dennis Trainor Winslow Lockwood
  • Jeremy Larter Pogey Beach Mayor
  • Bill McFadden Ira MacAskill

Jak sledovat Pogey Beach na SET IPTV

Sledovat Pogey Beach na SET IPTV zabere minutu: spusťte bezplatnou zkušební verzi, otevřete aplikaci na TV, telefonu, Fire Sticku nebo v prohlížeči a stiskněte přehrát — vše v 4K Ultra HD.

Sledujte Pogey Beach ve 4K na SET IPTV — prohlédněte si prémiová IPTV služba nebo porovnejte ceník IPTV.

Začněte sledovat Pogey Beach ještě dnes

Nečekejte na datum premiéry — SET IPTV už má Pogey Beach a k tomu živou TV, filmy a seriály připravené ke sledování v 4K Ultra HD.

Roční · 2 zařízení

Streamujte v 4K dnes večer.

$79/rok

  • 18 000+ živých kanálů v 4K UHD
  • 130 000+ filmů a seriálů
  • Funguje na každém zařízení
  • Okamžitá aktivace
  • 30denní záruka vrácení peněz
Připojilo se 28 400+ spokojených předplatitelů
  1. 01E-mail
  2. 02Účet
  3. 03Aktivovat

Začněte za 60 sekund.

Přihlašovací údaje vám dorazí v okamžiku, kdy dokončíte registraci.